Kallid kaasvõitlejad, head mõttekaaslased! 

Oleme üheskoos alustanud pikka teekonda, et hoida ja tugevdada oma riiki, kaitsta Eestit sunniviisilise sisserände eest ning aidata parandada meie oma inimeste heaolu. Oleme koos Teiega kogunud rahva allkirju massiimmigratsiooni vastu ja korraldanud ühiselt avalikke meeleavaldusi nii Tallinnas, Tartus kui Valgas.  Oleme korraldanud rahvakoosolekuid Ida – Virust Pärnumaani. Oleme igapäevaselt üksteisega kontaktis läbi sotsiaalmeedia, sest meid ühendab üks – me tahame hoida Eestit tulevastele põlvedele turvalise kodukohana. Veelgi enam, me oleme valmis hoidma Eestit avatuna ka teistele põliseurooplastele, kes oma kodumaal on kaotanud võimaluse elada turvaliselt ja kasvatada oma lapsi euroopalikus kultuurikeskkonnas.
Rahva Ühtsuse Erakond ja Sihtasutus Euroopa Rahvusrinne tänavad Teid väga olulise, ajaloolise panuse eest Eesti kaitsel ja meie kristliku tuleviku hoidmisel. Aitäh teile! Loodame, et olete valmis koostööd meiega ka edaspidi jätkama. Kui teil on uute projektides kaasalöömise vastu huvi – nii juba meiega koos töötanud kui ka uued inimesed, kes sooviks kaasa lüüa – palun võtke meiega kindlasti ühendust!

Võitlus ei ole lõppenud, oleme pika tee alguses. Seisame üheskoos Eesti ja Euroopa islamiseerimise vastu. Seisame üheskoos oma maa, oma kodude, oma naiste ja laste kaitsel. Liigume edasi koos teiste Euroopa põlisrahvastega, et säilitada seda kontinenti sellisena nagu ta on loodud ja ajalooliselt kujunenud.

Meie ees seisab oluline kohustus- hoida Eesti keelt, kultuuri ja traditsioone. Meie ees seisavad sel aastal ülesanded, mis vajavad julgeid ja meelekindlaid inimesi, kes julgevad koos meiega edasi liikuda. Sunniviisilise võõramaalaste ülalpidamise asemel peame me koos leidma lahendused eestimaalaste heaolu parandamiseks ning need ellu viima.

 

Marek Tohu

Sihtasutus Euroopa Rahvusrinne

 

Kristiina Ojuland

Rahva Ühtsuse Erakond