Küsimus:

Tere,

Olen Andra Õhtulehest ja nagu telefonis kokkulepitud sai, saadan omad küsimused meilitsi.

Kirjutate kommentaarides: “Iga kord neegrit/araablast nähes peaks patrull küsida, mida ta teeb siin, miks Tallinnas, jne ja siis selgitama, et neegri koht on Aafrikas v vastavalt Araabias” ja “Asi muutub päevadega tõsisemaks. Meie eesmärk peab olema neid rohkem mitte sisse lasta ja kes sees, välja, soovitatavalt vabatahtlikult. Nad peavad iga päev tundma kuklas meie hingeõhku. Ja koerad tuleb muretseda patrullide jaoks”

Kas selline seisukoht veidi liialt radikaalne ja ebasobiv ei ole? Välissuhted peaksid olema ju Eesti jaoks olulised? Mida peaksid tegema Araabiast ja Aafrikast pärit turistid? Ja mille jaoks on vajalikud koerad? Mis oleks nende otstarve? Mis on teie missioon?

Ette tänades ja parimat soovides,

Andra Nõlvak
Õhtulehe veebireporter
Vastus:

Tere lp. Andra Nõlvak,
Tänan küsimuste eest! Alljärgnevat teksti palun mitte lühendada ega redigeerida.

Eesti eesmärk on kaitsta eeskätt meie oma rahvast. Nii nagu mõned Kesk- ja Ida-Euroopa riigid on kaevanud Euroopa Komisjoni ebaseadusliku immigrantide jaotamissüsteemi (kvoodipoliitika) kohtusse, peab seda ka Eesti tegema. Missioon on hoida ära Eestisse võõrkultuuride sissetoomine, mis varem või hiljem toob kaasa probleeme, mitte ainult terrorismi.Siis on juba hilja tagantjärgi tark olla ja hakata otsima süüdlasi, kes lubas moslemid riiki. Siis kui Pariisi või Nizza pisarad on Tallinnas, on hilja. Tegutseda tuleb kohe ja praegu, tarvitusele tuleb võtta kõik meetmed, et Eesti jääks multikultist ja selle katastroofilistest tagajärgedest rikkumata.  Missoon on see, et igas Aafrika ja Araaabia nurgas teatakse, et nad ei ole Eestisse oodatud.

Eestis toimib naabrivalve väga hästi. Kuna viimase aasta jooksul on tekkinud uus olukord, kus Tallinnas ja ka mujal liigub aina rohkem ringi nii neegreid kui araablasi, keda tegelikult meie rahvas siin näha ei taha,pean igati õigeks, et meie kodanikuühiskonna organisatsioonid tegelevad sarnaselt naabrivalvega, küsitledes näiteks tänavail võõraid. Nagu viimane nigeerlase juhtum näitab, saabki tänu tublidele kodanikele kurjategijaid ja õigusrikkujaid, illegaale tabada. Eestimaal on alati koeri enesekaitseks peetud ja peetakse ka edasi. Tallinn ei peaks minema Mancheteri teed, kus levitatakse lendlehti koerte keelamise kohta, et mitte islami kogukonda solvata.

( selle kohta leiate lingi minu FB-s )

Lugupidamisega,

Kristiina Ojuland